Італія підтримає санкції ЄС проти Росії

Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо заявив, що його країна підтримає санкції Європейського союзу проти Росії. Точні наміри та свою позицію з приводу цього Італія озвучить пізніше. В своєму звернені він зазначив, що італійська економіка страждає від контрсанкцій російської країни.

Ще після анексії Криму в 2014 році і початку бойових дій на Донбасі Євросоюз ввів санкції проти Росії  і з кожним роком продовжує таку позицію підтримувати. Всередині союзу є і такі, що підтримують Росію та висувають своє бачення вирішення проблем без втручання санкційних аргументів.

Економічні санкції ЄС включають:

  • обмеження доступу на первинний і вторинний ринок капіталу ЄС для п'яти російських державних банків та їх дочірніх структур, а також для трьох великих російських енергетичних компаній і трьох оборонних компаній;
  • заборона на торгівлю зброєю (імпорт і експорт)
  • заборона на поставки в Росію товарів подвійного призначення для потр ... Читати далі »


Італійський банк Unicredit скоротить 8 тисяч співробітників

Найбільший італійський банк Unicredit має намір скоротити 8 тис. співробітників і закрити 500 філій до кінця 2023 року. Про це йдеться в оприлюдненому стратегічному плані кредитної організації.

На кінець III кварталу число співробітників банку становило 84,6 тис. Чоловік. Виходячи з цих цифр, штат буде скорочено майже на 9,5%. Скорочення торкнуться в основному Італії, а також Німеччини та Австрії. Такі заходи кредитна організація має намір прийняти заради економії, йдеться в документі.

За планом банку загальні витрати складуть 10,2 млрд євро в 2023 році. У банку відзначають, що безперервна оптимізація роботи за підтримки з боку зростання інвестицій в IT дозволить банку забезпечити валову економію в Західній Європі в розмірі 1 млрд євро.


Рубіж неповернення пройдено? Чому Венеція мало не пішла під воду: причини
Зі шкільних часів ми звикли проводити роботу над помилками – це дозволяє не допускати їх у подальшому. Але у реальному житті такі методи не завжди працюють – іноді висновки робити запізно. У випадку з небувалою венеціанською повінню це твердження вірне, як ніколи.

Зараз градус стихії значно знизився і світ спостерігає за першою реакцією вчених на екстраординарну подію. Зокрема, Альвізе Папа – провідний фахівець з центру метеорологічних прогнозів та моніторингу поведінки повеней, вважає, що катастрофу спричинили не локальні, а глобальні фактори. А саме, загальнопланетарне потепління клімату, у тому числі викликане нерозумною техногенною діяльністю людства. Пан Альвізе наголошує, що погодні умови у різних регіонах Землі давно складаються вкрай небезпечно – це можуть засвідчити співробітники багатьох метеорологічних станцій планети. Але того, що сталося у Венеції, ніхто не очікував – адже за два століття поспіль вода ніколи не підіймалася вище 140 см. Повінь перевершила всі м ... Читати далі »


Нові норми: автокрісла для дітей до 4-х років повинні бути обладнані сигналізацією

В Італії ввійшли в дію нові норми щодо перевезення в автівках дітей до чотирьох років. З 7 листопада обов'язковою є наявність дитячого автомобільного кріселка з під'єднаним до нього спеціальним пристроєм автомобільної сигналізації.

Про це заявило Міністерство транспорту. Нововведення підтверджується указом, що реалізує статтю 172 нового Кодексу автомобільних доріг, яка визначає технічні характеристики даних пристроїв. 

Наразі це лише зобов'язання. Вони діятимуть доти, поки громадяни не будуть поінформовані про нові норми і доки не буде запроваджено для батьків стимул у 30 євро повернення за купівлю системи "проти-залишення". Опісля почнуть застосовуватися штрафні санкції за порушення. 

Міністр інфраструктури та транспорту Паола Ді Мікеле зазначає: "Це закон, насамперед цивілізаційний, задля запобігання трагедій. Я обурена звинуваченнями в тому, мовляв, нові норми ... Читати далі »


«Податок на газовану воду» повинен принести Італії 250 млн євро на рік

Уряд Італії з 2020 року хоче ввести новий податок на цукор. Питання знаходиться на стадії вирішення та винесене на затвердження. Цей податок матиме таку назву «податок на газовану воду» (на прохолодні напої з додаванням цукру).

За деякими підрахунками введення такого податку принесе до бюджету Італії додаткових €250 млн/рік.

Міністр освіти Італії Лоренцо Фьорамонті пропонує направити кошти, отримані з цього податку, на потреби системи освіти.


Новий податок для Facebook, Google та Amazon від Італії

У проекті бюджету Італії на 2020 рік присутні деякі зміни, щодо усіх цифрових компаній. Насамперед бюджет передбачає зміну податків, які певною мірою стосуються великих технологічних корпорацій США.

Як повідомляє Reuters, Facebook, Google та Amazon  повинні будуть сплачувати італійській державі 3-відсотковий збір за інтернет-транзакції.

Такі різкі зміни можуть призвести до ... Читати далі »


Відкриття Почесного консульства України в Турині

Як повідомляє пресслужба Посольства України в Італії з 16.10.2019 в Турині буде працювати Почесне консульство України, яке збільшить підтримку наших громадян, що знаходяться в Італії з тих чи інших причин.

Коригувати дії консульства буде досвідчений дипломат ... Читати далі »