Категорія: Події та суспільство

Нарешті, стале покращення: кількість інфікованих у Італії знижується

На сьогодні Італія більше не на другому місці по розповсюдженню COVID-19 – цей щабель посіла Іспанія. Число госпіталізованих з коронавірусом у Італії знизилося вперше з початку епідемії, а число жертв зросло на 525 і досягло 15 887 осіб. В останній раз зростання менш ніж 600 хворих за добу реєструвалося 19 березня. Такі дані випливають з заяви голови служби цивільної оборони країни Анджело Борреллі

Докладніше

Які фахівці відлітають до Італії: звіт міністра охорони здоров’я України

Максим Степанов – міністр охорони здоров’я України сьогодні відзвітував про перебіг підготовки гуманітарної місії до Італії. Саме зараз двадцять лікарів відлітають до країни Апеннінського півострову.

Докладніше

Охоронець Джузеппе Конте помер від COVID-19

Співробітник особистої охорони прем’єр-міністра Італії, 52-річний Джорджо Гуастамаккья, який в березні заразився коронавірусом, помер у суботу в Римі. Про це повідомляють представники державної поліції Італії.

Докладніше

Любов до смерті: наслідки коронавірусної істерії

У Італії медичний працівник на ім’я Антоніо де Паче вбив свою дівчину, Лорену Куаранту, яка працювала в тій же установі медсестрою, через те, що нібито заразився від неї коронавірусною інфекцією. Про це повідомило видання Daily Mail.

Докладніше

Українські лікарі вилітають до Італії: наказ підписано

Сьогодні президент України Володимир Зеленський підписав указ про відправку українських лікарів до Італії. Гуманітарна допомога постраждалій республіці у вигляді бригади медичного персоналу вирушить до країни найближчим часом

Докладніше
Завантаження

Pin It on Pinterest