Новини сайта

Світлого і радісного Різдва та щасливого Нового року!

Впевненою ходою, освічене яскравими вогнями, супроводжуване піснями і колядками, що зазвучать, прославляючи народження Сина Божого, наближається Різдво.

У родинному колі, за щедро накритим столом чи скромно і наодинці, проте, у будь-якому випадку зі світлом і любов'ю у серці, зустрічаймо це велике свято.

Різдво Христове - не лише дата в календарі. Насамперед, це - Різдво найсвітліших почуттів у душі кожного з нас, Різдво нових надій і сподівань.

Колектив Ukrita.com щиро вітає вас із світлим святом Різдва і прийдешнім Новим ... Читати далі »


Оголошено переможців конкурсу

Ми впевнені, що Ви давно чекали цього….

І ось нарешті настав час коли потрібно оголосити переможців нашого конкурсу, які отримають по 5 євро на телефон італійського мобільного оператора.

Перший переможець з оголошенням Opel Meriva 1.3 2007 дизель

Другий переможець з оголошенням Продам iPhone 6s Plus

Третій переможець з оголошенням Міжнародні вантажо-пасажирські перевезення Україна-—Італія

Четвертий переможець з оголошенням Меблі

П'ятий переможець ... Читати далі »


Увага Конкурс!!!

Розіграш
Настала пора, коли на вулиці холодно, яскраве листя вже переважно опало, а казкова зима і новорічні свята ще не настали… Тому ми вирішили допомогти вам зарядитись позитивом в непростий осінній період та прикрасити ці буденні дні приємними емоціями!

Саме тому ми раді Вам повідомити що наш сайт набирає обертів, і ми оголошуємо конкурс.

Для того щоб взяти участь в розіграші потрібно бути зареєстрованим на сайті та всього лише розмістити оголошення будь якого формату і змісту (можливо у вас є вакансії, пропозиції, щось таке що можна продати). Ви можете стати корисним для когось і виграти щось для себе. Розміщуйте на сайті власне оголошення і хапайтеся за можливість отримати ... Читати далі »