Наш колектив

Олександр Мінковський 

В Італії проживаю більшу половину свого життя - сімнадцять років. Приїхав сюди у тринадцятирічному віці. Ця країна стала для мене другою Батьківщиною. Отримав освіту фінанси та кредит. Останні роки разом із сім'єю мешкаю у Мілані. Мої захоплення - автомобілі та всесвітня мережа. Мандри приносять мені не лише задоволення від зміни краєвидів, а й сприяють світопізнанню та розширюють світогляд. Люблю життя і насолоджуюся ним.

Леся Олендій

З 2011 року проживаю в Італії, останні роки - у Мілані. Редактор за фахом, тринадцять років реалізовувала себе у львівській журналістиці. Журналістика привела до письменницької діяльності. У творчому доробку власні видані книги: "Шляхами академіка волі", "Mia Italia", "Італія під мікроскопом", екранізований роман "Гніздо горлиці"; у співавторстві - "Львів Кава Любов", "Україна в мені", "Придивитись до життя", "Заведи мотоцикл", "Підземне царство метро". Друкувалася у літературних виданнях - інтернет-часописі "Текстover" і журналі "Дніпро". Вірш "Заведи мотоцикл" не лише відкриває однойменну збірку оповідань різних українських авторів. В італійському перекладі він взяв участь у конкурсі італійської поезії ім. Альди Меріні. Любителька усіх творінь природи і її чотирилапих мешканців, мандрів і пізнання світу та життя в усьому його  різнобарвному розмаїтті.

Тетяна Міндерене

Отримала вищу філологічну освіту. Працювала вчителем-дефектологом з дітьми-олігофренами. Маю досвід роботи копірайтером і редактором. В моменти особливого натхнення пишу вірші. 2014 року мої твори увійшли до альманаху сучасної поезії "Без кордонів". Люблю подорожувати з сім'єю та пізнавати нове.

Наталка Мосійчук

Студентка, навчаюся на економічному факультеті в українському оксфорді - Острозькій академії. Економіка - мій професійний вибір, а журналістика - захоплення. Займаюся спортом, активною організаційною та волонтерською діяльністю. Люблю музику, гарні фільми, хороше вино, і спокійні вечори.