Мотоекскурсіі Неаполь, Сорренто, Амальфі ви пасажир

Мото

Мотоекскурсіі Неаполь, Сорренто, Амальфі ви пасажир

Я вже вісім років живу в Неаполі і у вільний час продовжую досліджувати місто, відвідувати цікаві місця - Сорренто, Позітано, Амальфі і красиве Амалфітанское узбережжі, які сотні років надихали поетів і художників на оспівування і прославляння цих надзвичайно красивих місць. Я вважаю за краще подорожувати на мотоциклі - це дає особливі емоції) ти бачиш, чуєш і відчуваєш набагато більше і яскравіше, ніж якимось іншим способом. А подивитися є що, повірте!))

У мене два основних маршрути на мотоциклі по одному дню кожен. Ви пасажир)
Перший маршрут по Неаполю і найцікавішим його місцях. Це не тільки класичні пам'ятки але і багато невідомих туристу куточків) котрі якраз і зберігають всю красу і колорит міста. Багато панорамних доріг і красивих майданчиків з найвигіднішими ракурсами на місто і пейзажі навколо. Найвища точка, замки. Старовинні квартали з вузькими колоритними вуличками і білизною)) обід з місцевими)) смачна піца і інші ласощі) Неаполь прекрасний і унікальний) його варто побачити саме так)

Другий маршрут з Неаполя на одне з найкрасивіших в Італії Амальфитанское узбережжі - це щось унікальне! Казкові містечка, гори, море серпантини і неймовірні види. Зупиняємося в містечках Равелло (місто музики і котів), Амальфі - стародавня морська республіка в минулому, Атрані -нетронутий туристами райський куточок де ми пообідаємо)). Також інші села вздовж узбережжя. Без пробок і по правильним місцях)) мото це єдиний спосіб побачити і відчути по максимуму і кайфануть від цього. Влітку ще й купаємося.

Також є інші маршрути на Мото, Великої і Пішки. в тому ж стилі)

Зустріч і розміщені у нас в квартирі, в Неаполі. Мама готує сніданок і вечеря))

Екскурсія триває від п'яти годин до двох днів. Ви можете повідомити мені, який маршрут вам більш цікавий. Рекомендую проїхатися по всіх запропонованих мною місцях!

коли проходить
Всі дні, круглий рік
https://www.instagram.com/italia_moto_excursions/
https://www.facebook.com/dima.brenych?ref=tn_tnmn

КОНТАКТНА ОСОБА : Діма (Сайт)
Телефон : +393347200808
РОЗМІЩЕНО ДО : 09/12/2020
РЕГІОН : Campania
ТИП : Пропозиція, продам,

0 111

0 Коментарів

ДОБАВИТИ КОМЕНТ