Зустрічайте Новий Рік з КАЛИНОЮ Прага Будапешт
Пропозиція, продам, | Lazio, Campania, Veneto, Emilia-Romagna, Friuli-Venezia Giulia, Umbria, Іньша держава (Altro stato estero) 14/11/2019, 00:12

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ 2020 РІК З "КАЛИНОЮ"!Тел. 3292966855

28/12 - 2/01 - ПРАГА. БУДАПЕШТ. Екскурсії. Новорічна ніч. Розваги. Прогулянка корабликом з вечерею та багато іншого.............330 євро

Програма:

28/12 - Виїзд з Неаполя, Риму, Флоренція, Болонія, Падова, Венеція, Удіне

29/12 - Прибуття в Будапешт. Поселення в готель.

Оглядова екскурсія містом.

Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама Будапешту та Дунаю.

Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження!

30/12 - Переїзд в Прагу. Поселення в готель. Вільний час. Прогулянка нічною Прагою та двогодинна вечірня прогулянка з вечерею на кораблику по річці Влтава завершить наш день. А смачні страви традиційної чеської кухні та вогники нічної Праги лише розбурхають апетит до цього колоритного міста.

31/12 - Екскурсія Прагою. Королівське місто Градчани. Зустріч Нового року в ресторані.

У Праги існує безліч назв: «стовежевою» звуть її через багато десятків високих веж і церков, «зеленою» — тому що міські сади і парки ваблять своєю незвичайною красою і вишуканістю, «золотою» — через те, що місто завжди славилось особливою пристрастю до золота. У жодній іншій європейській столиці Ви не зустрінете такої кількості позолочених дахів, куполів і веж, що виблискують в променях заходу сонця.

1/01 - Ви побачите костел Діви Марії, дізнаєтеся про фігурку Езулатко і помилуєтеся шатами немовляти Христа. Бароковий комплекс Лорето здивує своїми багатствами - від срібного вівтаря до діамантового дароносиці. А після ви зможете підкріпитися першосортним пивом в Страговського монастиря. Переїзд в Італію.

2/01 - Повернення в Італію

Ціна 330€

Додав: ok | Контактна особа: Ольга | Телефон: 3292966855 | Теги: прага, Будапешт, новий рік
Переглядів: 132 | Розміщено до: 14/12/2019
Всього коментарів: 0
avatar